Search API Remote Management (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Actions
be: Дзеянні

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар
