Search API Remote Management (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড
