Search API Remote Management (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka
