Search API Remote Management (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Actions
ca: Accions

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Processing...
ca: Processant...
