Search API Remote Management (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Actions
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Authentication
cs: Ověření
