Search API Remote Management (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Password
cy: Cyfrinair
