Search API Remote Management (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Processing...
da: Behandler...
