Search API Remote Management (1.0.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Actions
de: Aktionen

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: Password
de: Passwort

en: Label
de: Beschriftung

en: Current Status
de: Aktueller Status

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Processing...
de: Verarbeitung läuft …

en: Batch Size
de: Batch-Größe

en: Basic Auth
de: Basic Authentifizierung

en: Authentication Type
de: Authentifizierungstyp
