Search API Remote Management (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་
