Search API Remote Management (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση
