Search API Remote Management (1.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Actions
es: Acciones

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Authentication
es: Autentificación

en: Processing...
es: Procesando...

en: Batch Size
es: Tamaño del lote
