Search API Remote Management (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Actions
et: Toimingud

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Authentication
et: Autentimine
