Search API Remote Management (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa
