Search API Remote Management (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Authentication
fi: Tunnistaminen
