Search API Remote Management (1.0.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Search
fil: Hanapin

en: Password
fil: Hudyat
