Search API Remote Management (1.0.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Current Status
fr: État actuel

en: Authentication
fr: Authentification

en: Processing...
fr: En cours de traitement...

en: Batch Size
fr: Taille du lot

en: Basic Auth
fr: Authentification basique
