Search API Remote Management (1.0.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Actions
gl: Accións

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Authentication
gl: Autenticación
