Search API Remote Management (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Authentication
he: הזדהות

en: Processing...
he: בתהליך עיבוד...
