Search API Remote Management (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Actions
hu: Műveletek

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Processing...
hu: Feldolgozás…
