Search API Remote Management (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ
