Search API Remote Management (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: Password
id: Sandi

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Processing...
id: Memproses...
