Search API Remote Management (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
