Search API Remote Management (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Actions
ja: アクション

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Authentication
ja: 認証
