Search API Remote Management (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Actions
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul
