Search API Remote Management (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური
