Search API Remote Management (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Label
kk: Атауы
