Search API Remote Management (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក
