Search API Remote Management (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Processing...
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...

en: Batch Size
kn: ಗುಂಪಿನ ಗಾತ್ರ
