Search API Remote Management (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس
