Search API Remote Management (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Authentication
lt: Indentifikacija
