Search API Remote Management (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
