Search API Remote Management (1.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း
