Search API Remote Management (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय
