Search API Remote Management (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett
