Search API Remote Management (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Actions
oc: Accions

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)
