Search API Remote Management (1.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Label
os: Нысан
