Search API Remote Management (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Actions
fa: عملکردها

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: رمز

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Authentication
fa: بررسی هویت
