Search API Remote Management (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: ID
ps: پېژند

en: Authentication
ps: تصدیق
