Search API Remote Management (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Actions
sk: Akcie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Authentication
sk: Overenie

en: Processing...
sk: Spracovávame...
