Search API Remote Management (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi
