Search API Remote Management (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
