Search API Remote Management (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Processing...
sv: Bearbetar...
