Search API Remote Management (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்
