Search API Remote Management (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్
