Search API Remote Management (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี
