Search API Remote Management (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە
