Search API Remote Management (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Actions
uk: Дії

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Current Status
uk: Стан

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Processing...
uk: Працюю...

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація
