Search API Remote Management (1.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
