Search API Remote Management (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Actions
vi: Thao tác

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Authentication
vi: Xác thực
