Search API Remote Management (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: ID
az: İD

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
